Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Technova |
| Moduļu skaits | 7 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 94 mm |
| Papildus informācija | Izmērs: 175 x 200 x 94 mm. Aizsardzība: IP40 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 500904378 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX DISTRIBUTION BUILT-IN IP40 7 MOD