BOX ASSEMBLY WITHOUT HALOG A.0041A 3SEATGK
€1,85
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Uzstādīšana | Uz ģipškartona, Zemapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | A.0041A |
| Vietu skaits | 3 |
| Platums | 6.8 cm |
| Augstums | 4.6 cm |
| Komplekts | Skrūves |
| Papildus informācija | nesatur halogēnus, nav savstarpēji savienojami. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502119710 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX ASSEMBLY WITHOUT HALOG A.0041A 3SEATGK