BLOCK KIVI HSA 140X190X390/95 REINFORCEMENT
€1,55
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 39 cm |
|---|---|
| Augstums | 19 cm |
| Platums | 14 cm |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 1.19 |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Cementa |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Gāzbetons |
| Ienesīgums, m2/gab | 0.093 |
| TOP prece | Gāzbetona un silikāta bloku līme bloku Sakret GMS, 25 kg, pelēka krās. |
| Parastā cena | <a hrefLang="lv" ksd-gtm-id="boughtTogetherLink" data-test="ksd-link" href="/p/parsedze-keram |
| Barcode | 500211154 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLOCK KIVI HSA 140X190X390/95 REINFORCEMENT