Product information
| Garums | 20 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 180 mm |
| Zobu solis | 1.8 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Wilpu |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Misiņš, Nerūsējošais tērauds, Varš |
| Plāksnes biezums | 2 - 8 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 mm. Darbības zonas garums: 180 mm. Zobu solis: 1.8 mm. Plāksnes biezums: 2 - 8mm. Piemērots griešanai: Tīrs |
| Barcode | 501755197 |
High-quality Wilpu blades for metal cutting. Blade length: 180mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLADES FOR SABER SAW 200/S1122BF