BLADES FOR KNIFE 25MM X 125MM 5PCS FISKARS
€10,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Asmens garums | 12.5 cm |
|---|---|
| Asmens platums | 2.5 cm |
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Fiskars |
| Garums | 12.5 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Svars | 0.09 kg |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Papildus informācija | 25 mm asmens FISKARS CarbonMax™ universālajam nazim ar atdalāmu asmeni. CarbonMax™ asmens ir aprīkots ar ekskluzīvu FISKARS asmeņu pārklājumu, tāpēc tas saglabājas ass līdz pat 24 reizēm ilgāk nekā standarta universālie naži. Asmeņi ir rūpīgi pārbaudīti un apstiprināti laboratorijā. Iepakojumā ir 5 gab. 25 mm plātnes asmeņi ar atdalāmu asmeni. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502037217 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLADES FOR KNIFE 25MM X 125MM 5PCS FISKARS