Product information
| Zīmols | Rubi |
|---|---|
| Svars | 0.005 kg |
| Maksimālais griešanas garums | 8 mm |
| Maksimālais griešanas garums pa diagonāli | 8 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 8 mm |
| Produkta veids | Griešanas ripa |
| Garums | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Griešanas diska diametrs | 8 mm |
| Lineāla iedaļas | Centimetri |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 500026309 |
The Rubi tungsten carbide tile cutting disc is designed for cutting high-strength wall and floor tiles. Patented model with a new high technology RUBI® alloy that ensures high precision and wear resistance.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLADE TILE CUTTER 8MM 3/8 RUBI