Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Asmens garums | 25 cm |
| Asmens platums | 4.2 cm |
| Produkta veids | Asmens |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 31 cm |
| Platums | 4.2 cm |
| Svars | 0.0907 kg |
| Papildus informācija | Svars: 0.040 kg |
| Izcelsmes valsts | Lielbritānija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500348593 |
Suitable for working with wood, vinyl, plaster, thermal insulation boards, fiberglass, and linoleum. Compatible with "Stanley" models: 21-122, 21-295, 21-296, 21-103.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLADE SCRAPER, UNIVERSAL 5-21-293