Product information
| Krāsa | Melna krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC6X10 |
| Garums | 25 mm |
| Platums | 2.1 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 6 - 10 mm |
| Papildus informācija | Forma: Plakans |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502008957 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLACK NC6X10 CABLE CLIPS 100PCS