Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 125 cm |
| Biezums | 6 mm |
| Saplākšņa veids | I/I |
| Produkta veids | Saplāksnis |
| Zīmols | - |
| Kvadratūra, m² | 3.125 |
| Loksnes pielietojums | Būvniecībai |
| TOP prece | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 502293516 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BIRCH PLYWOOD CP/C 6X1250X2500 MM