BENZ. MOWER GRUNTER S461VHYBS450E 46CM 125CM
€191,51
Pieejams uzreiz
Product information
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 125 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.8 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S461VHY BS450E |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 1700 W |
| Dzinēja ražotājs | Briggs & Stratton |
| Dzinēja modelis | 450E Series |
| Darba platums | 45.7 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Ritenīši ar gultņiem | Nē |
| Svars | 28.35 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Cilindra darba tilpums: 125 cm3 |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502342270 |

Petrol Lawn Mower Self-Propelled GRUNDER S461VHYBS450E
- Self-propelled lawn mower with a 125 cm³ four-stroke Briggs & Stratton petrol engine, ensuring durability and longevity.
- Ideal for medium to large lawns.
- The mower does not require power assistance for pushing, as the engine drives the wheels, making it feel less strenuous when working under heavier loads.
- Engine speed – 2800/min.
- Lawn cutting height is adjustable from 25 to 75 mm. Cutting width is 46 cm.
- The 60-liter grass collection bag is large enough not to require frequent emptying, yet not too heavy to carry.
- If the cut grass does not need to be collected, you can use the grass discharge through the side opening.
- A useful feature of this efficient lawn mower is mulching, i.e., the cut grass is shredded and discharged through the rear opening of the mower, naturally fertilizing the soil.
- The device features a foldable handle, making transportation and storage in the winter season easier.
- Maximum vibration value – 9.540 m/s2 (K=1.5).
- This lawn mower comes with a 36-month warranty.


Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BENZ. MOWER GRUNTER S461VHYBS450E 46CM 125CM