BATTERY DRILL 2636AD 4V 1.5AH + 35 PCS.
Product information
| Maksimālais griezes moments, Nm | 7 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 1 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Skrūvgrieži |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 2636AD |
| Svars | 0.35 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-200 |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Stobra diametrs | 6.35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 1 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 1 mm |
| Āmura režīmi | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 1.5 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 3.6 - 4 V |
| Uzlādes laiks | 180 min |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā: Akumulatora skrūvgriezis, USB lādētājs, uzgaļu komplekts, koferis. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502393167 |
The 3.6V cordless screwdriver Skil2636, with its compact design, is the perfect tool for working in confined spaces. Thanks to reliable lithium-ion technology, it is always ready for use. Facts: Micro USB charger providing multiple charging options; Lithium-ion technology - no memory effect, no self-discharge; Automatic spindle lock for manual tightening or loosening of screws; Right/left rotation display shows the direction of rotation; LED work light provides good visibility of the work area; Storage option in the device for two additional screwdriver bits; Electronic cell protection (ECP) protects against overloading, overheating, and deep discharge; Soft grip and ergonomic handle size for optimal comfort.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BATTERY DRILL 2636AD 4V 1.5AH + 35 PCS.