Product information
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 1.5 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Ozola krās. |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar "CH23" kronšteiniem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantot silikona līmi. Izgatavotas no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Barcode | 501988931 |
Baseboard suitable for D4166 laminate.
Laminated wood baseboard with oak imitation, intended for fastening with clips (CH23) or glue.
- Dimensions: 240 x 8 x 1.5 cm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BASEBOARD 549993 FU084L2.4M15X80MMD4166