Product information
| Garums | 8 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL9010 |
| Kniežu materiāla biezums | 2.5 - 4.5 mm |
| Svars | 80 kg |
| Papildus informācija | Garums: 8 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 2.5 - 4.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176087 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: B.AL.KNIEDE PUSAP.G.4.0X8 50PCS.RAL9010