Product information
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
|---|---|
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | IC60N |
| Fāžu skaits | 1 |
| Poli | 1P |
| Atvienošanas līkne | C |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Spriegums | 230 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 18 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Poli: 1P. Atvienošanas spēja, kA: 10. Pašreizējais: 10 A. Spriegums: 230 V. Selektivitātes klase: 3. Ciklu skaits: 10000. Aizsardzības līmenis (IP): IP20. Platums: 18 mm |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Barcode | 501730595 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AUTOMATIC SWITCH IC60N C10A 1P 10KA