Product information
| Garums | 45 cm |
|---|---|
| Platums | 49 cm |
| Augstums | 90 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Laistīšanas ratiņi ar šļūteni |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Šļūtenes garums | 30 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501941809 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AQUA ROLL M WHEELBARROW