APLODA GRAPHITE SILK MATT 2200X70 2.5PCS
€8,38
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | - |
| Platums | 7 cm |
| Komplekts | Komplekts no 2,5 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502554324 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APLODA GRAPHITE SILK MATT 2200X70 2.5PCS