Product information
| Garums | 2600 mm |
|---|---|
| Platums | 27 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zelta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Gala apdares grīdlīstes |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502341546 |
Paceliet savu interjera dizainu ar Domoletti JC1022-505B apdares līsti. Šis daudzpusīgais apdares elements ir izstrādāts, lai piešķirtu izsmalcinātu pieskārienu jūsu dzīvojamām telpām, piedāvājot pulētu izskatu dažādiem iekšdarbu apdares projektiem. Tā elegantais zelta un melnās krāsas divu toņu dizains, kas skaidri redzams produkta attēlos, nodrošina izsmalcinātu apmali, kas papildina dažādus dekora stilus.
Izgatavota no paplašināta putupolistirola (EPS), šī līste ir viegla un viegli apstrādājama, padarot uzstādīšanu vienkāršu gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem. Tā ir īpaši izstrādāta iekšdarbu apdares darbiem, nodrošinot izturību un tīru estētiku jūsu mājokļa vai biroja videi.
- Zīmols: Domoletti
- Artikuls: JC1022-505B
- Materiāls: Paplašinātais putupolistirols (EPS)
- Krāsa: Zelta un melna
- Garums: 2600 mm (2,6 metri)
- Platums: 27 mm (2,7 cm)
- Biezums: 12 mm (1,2 cm)
- Paredzētais lietojums: Iekštelpu apdares darbi, īpaši kā apdares paneļa līste
Atšķirīgais zelta tonis, akcentēts ar gludu melnu malu, kā parādīts attēlā, ļauj šai līstei kalpot kā pievilcīgam dekoratīvam elementam. Iedomājieties to izmantojot, lai nemanāmi noslēgtu jaunu sienu paneļu malas jūsu viesistabā, vai varbūt, lai definētu pāreju starp dažādiem sienu segumiem gaitenī. Tā var arī pievienot tīru, dekoratīvu apmali ap durvju rāmjiem vai gar cokola augšdaļu, uzlabojot jebkuras telpas arhitektoniskās detaļas.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-505B. 2.6M