Product information
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 9.6 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Koksnes veids | Egle |
| Apdares dēļa veids | ABC |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502405366 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APDARES DĒLIS 12.5X96X3000MM (8 GAB.)