Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 70 mm |
| Biezums | 0.4 mm |
| Papildus informācija | Sienu stūru nostiprināšanai un izlīdzināšanai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501747291 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE WITH STRAP PVC 7X7CM 2.5M (100)