Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Platums | 120 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Prof |
| Krāsa | Balta krās. |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Pastiprināts | Jā |
| Barcode | 500231422 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE STURD PAST.120X120X90(2.5) ZN