ANGLE BRACKET STRENGTHENING 2.5X65X90X90
€0,40
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | - |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Barcode | 500030002 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE BRACKET STRENGTHENING 2.5X65X90X90