Product information
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 50 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 35 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Papildus informācija | Augstums: 35mm. Biezums: 2mm. Garums: 50mm. Platums: 50mm. Materiāls: metālu sakausējums. Pārklājums: nerūsējošā tērauda. Vienību skaits: 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502004169 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE BRACKET 50X50X35X2.0 A2 (100)