Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 35 mm |
| Platums | 35 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Augstums | 130 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 500204227 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE BRACKET 35X35X130X2.0