ANGLE ALUMINUM CHROMED ALU MM2000X25X25
Product code: 502126889
€4,22
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 25 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126889 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE ALUMINUM CHROMED ALU MM2000X25X25