ANGLE ALUM.BLACK 1000X30X15MM
Product code: 502126343
€2,33
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 15 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126343 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE ALUM.BLACK 1000X30X15MM