ALUMINUM FLOOR FINISHING STRIP LWP35 0.93M BUKO
Product code: 502638600
€2,06
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 930 mm |
|---|---|
| Platums | 35 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Dižskābarža krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502638600 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM FLOOR FINISHING STRIP LWP35 0.93M BUKO