ALUMINUM CORNER STRIP MAX 0.4MM 24X24 2.0M
Product code: 501770315
€0,46
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Alumīnijs |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 24 mm |
| Produkta veids | Javas stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 24 mm |
| Biezums | 0.4 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Profils, 2000 mm x 23 mm x 23 mm |
| Parastā cena | Alumīnija profils, 2000 mm x 153 mm x 35 mm |
| Barcode | 501770315 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM CORNER STRIP MAX 0.4MM 24X24 2.0M