ALUMINUM CORNER STRIP 20X20 2.75M
Product code: 501747322
€0,40
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Alumīnijs |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2750 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Javas stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 20 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Papildus informācija | Ģipškartona stiprināšanai pirms apmešanas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Profils, 2000 mm x 23 mm x 23 mm |
| Parastā cena | Alumīnija profils, 2500 mm x 20 mm x 10 mm |
| Barcode | 501747322 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM CORNER STRIP 20X20 2.75M