ALUMINUM CORNER PROFILE MAX 0.4MM 24X24 2.5M
Product code: 501747336
€0,56
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Alumīnijs |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 24 mm |
| Produkta veids | Javas stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 24 mm |
| Biezums | 0.4 mm |
| Papildus informācija | Apmetumam |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501747336 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM CORNER PROFILE MAX 0.4MM 24X24 2.5M