Product information
| Garums | 6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502176078 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM.KNIEDE PUSAP.G. 3.2X6 50 GAB.