ALUM. CUTTING DISCS HAUSHALT 115X1X2223 MM
Product code: 502222720
€0,43
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1 mm |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502222720 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM. CUTTING DISCS HAUSHALT 115X1X2223 MM