Product information
| Garums | 15 mm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 8 - 10 mm |
| Svars | 290 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 15 mm. Diametrs: 6 mm. Kniežu materiāla biezums: 8 - 10mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176041 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM. CLAMP HALF AP. 6.0X15 50 PCS.