ALUM. BASEBOARD HOLDER + LED STRIP LOCATION
€10,00
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 4.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Stiprinājums | Skrūves |
| Produkta veids | Grīdlīstes atbalsts |
| Zīmols | Neuhofer Holz |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.7 cm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots visām NEUHOFER MDF grīdlīstēm. Piezīme: šī prece ir tikai alumīnija turētājs, LED sloksne ir jāiegādājas atsevišķi, atbilstoši vēlmēm, piemērotas ir LED sloksnes līdz 10 mm augstumam. Kopā ar turētāju papildus tiek iegādāta dekoratīvā sloksne 000101031434, kas paredzēta apgaismotā grīdlīstes profilam: 000040087912, lai nosegtu LED sloksni un vienmērīgi sadalītu gaismas plūsmu. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Barcode | 502223602 |
Suitable for all NEUHOFER MDF baseboard models.
Note: this item is only the aluminum holder, the LED strip must be purchased separately, suitable for LED strip height up to 10 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM. BASEBOARD HOLDER + LED STRIP LOCATION