AL.SAV.TAPE FLOOR. ADH. LPO30 0.9M ELITE.
Product code: 502414400
€1,87
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Dižskābarža krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502414400 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AL.SAV.TAPE FLOOR. ADH. LPO30 0.9M ELITE.