AL. SAV.BAND FLOOR. T26 2.5M CHROME
Product code: 502414404
€20,14
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 26 mm |
| Krāsa | Hroma krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502414404 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AL. SAV.BAND FLOOR. T26 2.5M CHROME